Podsumowanie 2022 roku

 Czas szybko leci....

Zorientowałam się w momencie tworzenia tego posta. Przecież niedawno robiłam podsumowanie zeszłego roku, a tu już kolejny trzeba robić :)

Podsumowania są całkiem fajne, bo przynajmniej możemy zobaczyć ile udało nam się zrobić (lub nie udało). Ja jestem optymistką więc zawsze cieszę się z tego co mam i co zrobiłam :) A zrobiłam w tym roku całkiem dużo. Biorąc pod uwagę, że jestem aktywna nie tylko drutowo ;) 

Zamykam rok 2022 z następującymi dobrami:

- 6 swetrów - 2 swetry wykonałam całkowicie według mojego pomysłu. Jestem przeogromnie szczęśliwa, bo robienie ich sprawiło mi wiele radości. Po raz kolejny przekonałam się, że warto tworzyć i realizować swoje dziewiarskie pomysły. Jeden sweter zrobiłam dla Sis Karolki. Kolejny wykonałam z cudownie rozpisanego wzoru Comfort Zone Knits (Anya). Po ten wzór sięgnęłam po raz kolejny.

- 3 topy/bluzki - Jedna bluzeczka wykonana ze wzoru (znów) Comfort Zone Knits (Anya). Ten wzór jest cudownie rozpisany, dlatego tak często po niego sięgam! Kolejny to top, którego wykonałam podczas testu dla splot.ki. Top był robiony dla mojej Siostry Karoliny ;)

- 5 czapek - Ilość czapek mnie zdziwiła. Bardziej jednak zdziwił mnie fakt, że wszystkie wykonałam według wzorów Renaty Witkowskiej. 4 czapki to When Knit Meet Purls, 1 według wzoru Floating Colors Hat. Wzory Reni są bardzo dobrze rozpisane, nie rozczarujecie się! Czapka ze wzoru When Knit Meet Purls powstała podczas testu, w którym miałam przyjemność uczestniczyć :)

- 3 chusty - Dwie chusty wykonane na szydełku, jedna to entrelac na drutach.

- 2 szaliki - Szaliki wykonałam dla moich pociech w kolorach szalików z filmu Harry Potter.

Patrząc na powyższe, wynik wykonanych robótek mnie usatysfakcjonował :) W sumie to 19 nowych udziergów. A to przecież więcej niż jeden wykonany udzierg na miesiąc! 

Na końcu roku zostałam z trzema robótkami. Będę niespiesznie je kończyć i zaliczę je do 2023 r. Pierwsza robótka - chusta na szydełku - oj wolno idzie.... (damy radę!), druga robótka - mitenki czerwone - modyfikuje wzór, bo mam małe ręce (prucie i robienie od nowa), trzecia robótka - sukienka, idzie szybko i już za momencik będzie! :)

Podsumowując! To był udany dziewiarski 2022 rok. Oby w 2023 roku nie zabrakło mi siły i chęci do dziergania. No i kasy niech też nie zabraknie! Żebym mogła cieszyć się robótkami wykonanymi ze szlachetnych przędzy :) Tego również i Wam życzę na kolejne 365 dni! :) 

Pomyślności! Marta

*kolaż z wybranymi projektami roku 2022! 

 


 


Komentarze

 1. To bardzo bogaty w robótki rok jest za Tobą :0) i oby ten był równie obfity i dobry :0)
  Pozdrawiam serdecznie :0)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Moniu :) Cieszę się, że masz czas na zaglądanie do nas. Zapomniałam do życzeń dorzucić czasu :P

   Usuń
 2. Piękne zestawienie! Lubię tę porę przełomu, gdy dziewiarki podsumowania czynią i podziwiam, jakie to pracowite 'bestyjki ' są. Wszak innych spraw też mają bez liku.
  Życzenia adekwatne bardzo (ach, ta kasa!). Niech Ci się darzy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Reniu. Również uwielbiam ten czas podsumowań. Nie zawsze mam czas, żeby się do tego zabrać. Ale jak już zrobię to odczuwam satysfakcję :) Uwielbiam również zaglądać do pozostałych i sprawdzić co u nich "w trawie piszczy". Czasem podpatrzę coś i zapisuję na moją listę "Rzeczy do zrobienia" :) Pozdrawiam i dziękuję za wizytę i życzenia!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)

Popularne posty z tego bloga

Projekty czasem bywają trudne...

Bluzeczka na lato z Nako Estiva #SeaShell

Ciepło i jesiennie. Cudowna rola jedwabiu w swetrze!