Spring Cardigan

 

Kolejny projekt zakończony. Nie mogłam się doczekać, aż go ukończę. Tak bardzo pragnęłam być szczęśliwą właścicielką swetra oversize, że .... popłynęłam z tematem. Do tego stopnia, że pierwsza wersja swetra była dużo za duża, a może powinnam napisać dużo za oversize ;) 
 
Tak, tak, było prucie! :) Ale takie doświadczenia są również potrzebne. I jak to mówią - "nie ma tego złego". 
Włóczka sprawdziła się idealnie do wiosennego kardiganu. Drops Cotton Merino - wełna z bawełną. Na tę porę roku właściwe połączenie! 
 
Na stronie producenta możemy przeczytać:
DROPS Cotton Merino jest kombinacją cienkiej wełny merynosa i pięknych długich włókien bawełny.  Zastosowana technologia superwash sprawia, że produkty z włóczki DROPS Cotton Merino są bardzo delikatne dla skóry, dlatego jest doskonała na ubrania dla niemowląt i małych dzieci.
Jest przędziona z wielu włókien, co zapewnia jej gęstość i zwiększoną elastyczność.


Coś czuję, że cardigan będzie moim ulubionym swetrem. Idealnie się go nosi. Oprócz tego, że ma cudowną formę, nie krępującą ruchów, to jest wykonany z włóczki o rewelacyjnym składzie. Na pewno wrócę do tej włóczki- bardzo dobrze się przerabia, a przy drutach nr 4 dzianina sama się dzierga.
 
Włóczka: Drops Cotton Merino w kolorze pudrowym (kol.28, 5 motków), oraz wstawki rudy (kol.25, 1 motek) i żółty (kol.15, 1 motek). 
Druty: nr 4 
Wykonanie: Marta
Wzór: Symphony Cardigan by Anna Krzyżak
 
Pozdrawiam ciepło i słonecznie,
Marta
 Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)

Popularne posty z tego bloga

Projekty czasem bywają trudne...

Bluzeczka na lato z Nako Estiva #SeaShell

Ciepło i jesiennie. Cudowna rola jedwabiu w swetrze!